м. Херсон, вул. Тираспольська 31, оф. 409
+38 0552 41 72 16
+38 0552 41 76 07

Ми відкриваємо новий сайт!

06.02.18

Наші шановні клієнти!

Ми завжди прагнемо йти в ногу із часом, відповідати сучасним технологіями та вимогам, намагаємося враховувати побажання всіх наших клієнтів і хочемо зробити нашу співпрацю максимально зручною і комфортною для вас. Все це змушує нас постійно вдосконалюватися і реалізовувати свої найсміливіші ідеї для того, щоб мати можливість запропонувати вам найбільш широкий спектр товарів та послуг.

І сьогодні ми з радістю готові повідомити вам приємну новину: тепер, для того щоб придбати нашу продукцію, вам навіть не потрiбно виходити зі свого будинку!

Представляємо вашій увазі новий сайт нашого роздрібного магазину в м.Херсон - meatshop.ks.ua, де ви зможете купити найсвіжіше м'ясо або заморожені напівфабрикати онлайн. Зручний каталог та проста форма оформлення замовлення дозволять вам в лічені хвилини замовити товар з доставкою додому, і присвятити свій час іншим, більш важливим справам. Дуже сподіваємося, що вам сподобається наш новий ресурс, і будемо раді бачити вас серед постійних клієнтів нашого iнтернет-магазину «М'ясний №1»!

Архів
Дивитись