м. Херсон, вул. Тираспольська 31, оф. 409
+38 0552 41 72 16
+38 0552 41 76 07

На ринку живця ціні відновлюють втрачені позиції

04.10.20

Негативний ціновий тренд, який тримався на ринку свинини впродовж чотирьох тижнів, змінив напрямок і дозволив цінам живця відновити втрачені ними позиції. Вересень передав естафету жовтню з середньою ціновою позначкою у 45,7 грн./кг, або на 2% вище за показники попереднього тижня. Про такі підсумки 40-го тижня 2020 року повідомляють аналітики Асоціацїї «Свинарі України».

Фінальні торги вересня закрилися зростанням закупівельних цін на свинину живою вагою. Товарні партії тварин забійних кондицій розходилися за цінами в діапазоні 45-46,5 грн./кг, що на 0,5-1,5 грн./кг вище значень попереднього тижня. В окремих випадках виробники та переробники укладали угоди за цінами вище або нижче цих позначок, але ці угоди не вплинули на загальну ситуацію. Коливання цін визначалися або локальними чинниками на кшталт дисбалансу попиту та пропозиції, або домовленостями сторін про надання знижок на вміст ШКТ.

Аналітики Асоціації «Свинарі України» з посиланням на операторів ринку стверджують, що впродовж вересня на ринку живця спостерігалася стала активність, яка ще пожвавилася наприкінці місяця. На думку виробників свинини, очікувати негативних цінових тенденцій не варто з огляду на збалансованість пропозиції та попиту.

Динаміка закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії потижнево, 2019-2020 рр.

Джерело: Аналітичний відділ АСУ

Асоціація «Свинарі України» — неприбуткова, добровільна організація. Дата створення — 14-го липня 2011-го року. Наразі АСУ об'єднує 38 господарств, які забезпечують 50% промислового виробництва свинини в Україні. Основною ціллю Асоціації є захист прав та інтересів підприємств у галузі свинарства, досягнення світових стандартів виробництва продукції завдяки впровадженню сучасних технологій.

Архів
Дивитись