м. Херсон, вул. Тираспольська 31, оф. 409
+38 0552 41 72 16
+38 0552 41 76 07

Сфера діяльності

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» - лідер галузі свинарства на Півдні та один з найбільших виробників в Укрїні. На сьогодня маточне поголів'я господарства нараховує 2300 свиноматок, а загальне стадо сягає 35 тис. голів. Високі технологічні показники виробництва забезпечуються використанням трьохпорідних м'ясних гібридів Ландрас-Йоркшир-Дюрок данської генетики.

Повний цикл відтворення свиней та власна переробка дозволяють контролювати технологічні процеси на кожному етапі і в результаті досягати високої продуктивності свиноматок (12-13 поросят на свиноматку) і якості туш (близько 72% виходу м'яса). Окремо слід відмітити, що підприємство забезпечує високий рівень контролю якості продукції та її безпеки для споживача, що підтверджено сертифікатом НАССР. Торгова марка "М'ясний №1" стала гарантією якісної та безпечної продукції для мешканців Херсона та Херсонщини. 

Компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» приділяє особливу увагу питанням добробуту тварин, екології, а також енергоефективності та використанню відновлювальних джерел енергії. Саме тому були встановлені твердопаливні котли і проведено утеплення свинарників сучасними матеріалами, завдяки цьому витрати на опалення за сезон були знижені в 2,5 рази. На території свинокомплекса в с.Новорайськ діє соняшна електростанція потужністю 1 МВт.