м. Херсон, вул. Тираспольська 31, оф. 409
+38 0552 41 72 16
+38 0552 41 76 07

Переваги та досягнення

Переваги

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» є одним з найбільших виробників свинини в Україні. Успіх компанії пов’язаний із суттєвими перевагами, які вона напрацювала за роки діяльності.

  1. Сучасні технології. Компанія в своїй роботі використовує найсучасніші західні технології для ефективного вирощування свиней.
  2. Замкнутий виробничий цикл. У власності компанії знаходяться виробничі потужності для здійснення повного замкнутого циклу вирощування свиней, від репродуктора до відгодівлі, що дозволяє контролювати кожен етап технологічного процесу.
  3. Інноваційні технології вирощування свиней. «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» впроваджує інноваційні технології вирощування свиней, зокрема - використовує високопродуктивну генетику і застосовує сучасні системи утримання тварин. Такі як кулпади, «wet-dry feeding» та збалансоване харчування.
  4. Досвід. «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» розпочала діяльність ще в 2004 році. За роки роботи компанія накопичила значний досвід, який успішно використовує для подальшого розвитку і зміцнення своїх позицій. Наприклад, новітні технології впроваджуються у виробництво, а саме: комплексні «компактні» бокси в цеху опоросу (на 24 станка), специфічні системи вентиляцій для різних етапів вирощуваня свиней, використання вітчизняного програмного забезпечення «PlemOffice», яке має суттєві переваги серед аналогів та інше.
  5. Сучасне обладнання. Господарство оснащене за останнім словом техніки. Для досягнення максимального результату компанія співпрацює як з вітчизняними постачальниками обладнання, так і з міжнародними брендами.
  6. Якість продукту. Компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» пропонує виключно якісний продукт, що забезпечується використанням трьохпородних м'ясних гібридів Ландрас-Йоркшир-Дюрок.
  7. Професійна команда. У «ЗООТЕХНОЛОГІЇ» працює згуртована професійна команда, щиро захоплена своєю справою. Кожен її член по-максимуму виконує свої обов'язки, прагнучи зробити внесок в загальний розвиток компанії. Персонал компанії періодично проходить курси з підвищення кваліфікації, бере участь у профільних конференціях як в Україні, так і за кордоном. Крім того, «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» постійно співпрацює з досвідченими міжнародними консультантами.
  8. Північноамериканська система. Компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» орієнтована на північноамериканську систему вирощування свиней, звідти переймає актуальні технологічні рішення.

Досягнення

Компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» є передовим сучасним господарством тваринництва Півдня України і займає лідируючи позиції в даній галузі АПК регіону.

Наразі компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» впевнено реалізує програму з будівництва і модернізації виробництва та посилення вертикальної інтеграції - формування власної кормової бази й м'ясопереробних потужностей. Так, в рамках цієї програми, в грудні 2015 року була введена в експлуатацію сучасна лінія по забою тварин потужністю 1200 голів на місяць.

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» одна з перших в Україні провела випробування інноваційної вакцини Improvac, що дозволило відгодовувати некастрованих кнурів з більш високими показниками росту. Впровадження цієї та багатьох інших інноваційних технологій та розробок стало можливим завдяки тісному стратегічному партнерстві «ЗООТЕХНОЛОГІЇ» з європейськими компаніями (Wesstron, Breeders, Dahmira) і вітчизняними виробниками (ПО ТЕХНА, Фармер Атлантик), а також з провідними західними підприємствами, що володіють потужною науково-дослідницькою базою (Ceva Sante Animal, Boehringer Ingelheim, Zoetis, Intervet, Invesa, KRKA та інші).