м. Херсон, вул. Тираспольська 31, оф. 409
+38 0552 41 72 16
+38 0552 41 76 07

Про нас

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» - потужне українське господарство галузі АПК, яке понад 10 років спеціалізується на високопродуктивному тваринництві. Компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» накопичила успішний досвід і стала лідером південного регіону, зайнявши законне місце серед найбільших україньских виробників свинини. Сьогодні маточне поголів'я «ЗООТЕХНОЛОГІЇ» налічує 3700 свиноматок, а загальне стадо досягає 38 тис.голів. Компанія постійно працює над збільшенням виробничих потужностей, зміцнюючи свої позиції на Півдні і поставляючи продукцію на ринки інших областей України.

ЗООТЕХНОЛОГІЯ  - потужне українське господарство галузі АПК

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» - велика компанія з повним циклом відтворення свиней, від репродуктора до відгодівлі, яка реалізує свою продукцію живою вагою і в напівтушах. З 2005 року господарство впроваджує передові технології, що застосовуються в країнах-лідерах по тваринництву, і продовжує удосконалювати власне виробництво. Так, в 2014 році у канадського підприємства Crystal Spring Hog Equipment були придбані годівниці для мокро-сухого годування, що в підсумку істотно підвищило ефективність відгодівлі свиней.

ЗООТЕХНОЛОГІЯ  - велика компанія з повним циклом відтворення свиней

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» підтримує тісні стратегічні партнерські відносини з європейськими компаніями (Wesstron, Breeders, Dahmira) і вітчизняними виробниками (ПО ТЕХНА, Фармер Атлантик), а також з провідними західними підприємствами, що володіють потужною науково-дослідницькою базою (Ceva Sante Animal, Boehringer Ingelheim, Zoetis, Intervet, Invesa, KRKA і інші). Наприклад, «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» одна з перших в Україні провела випробування інноваційної вакцини Improvac, що дозволяє відгодовувати некастрованих кнурів з більш високими показниками росту.

Висока якість продукції та ефективність виробництва

Висока якість продукції та ефективність виробництва «ЗООТЕХНОЛОГІЇ» забезпечується роботою її команди висококласних фахівців, в якій важливу роль відіграє канадський консультант-технолог Шерон Хелдман. А оптимальні технологічні показники досягаються завдяки використанню трьохпорідних м'ясних гібридів Ландрас-Йоркшир-Дюрок.

Стратегічною метою компанії є досягнення показника поголів'я в 10 тис. свиноматок. Для вирішення цього завдання реалізується програма з будівництва і модернізації виробництва, а також посилення вертикальної інтеграції - формування власної кормової бази та м'ясопереробних потужностей. Так, в рамках цієї програми, в грудні 2015 року була введена в експлуатацію сучасна лінія по забою тварин потужністю 1200 голів на місяць.

Особливу увагу в програмі компанії приділено інноваційним технологіям в утриманні тварин, годівлі, питанням безпеки харчових продуктів, а також енергоефективності та використанню відновлюваних джерел енергії. Були встановлені твердопаливні котли і проведено утеплення свинарників сучасними матеріалами, завдяки цьому витрати на опалення за сезон були знижені у 2,5 рази. На черзі - організація робіт по використанню для виробничих потреб сонячної енергії.