м. Херсон, вул. Тираспольська 31, оф. 409
+38 0552 41 72 16
+38 0552 41 76 07

Про нас

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» - потужне українське господарство галузі АПК, яке понад 10 років спеціалізується на високопродуктивному тваринництві. Компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» накопичила успішний досвід і стала лідером південного регіону, зайнявши законне місце серед найбільших україньских виробників свинини. Сьогодні маточне поголів'я «ЗООТЕХНОЛОГІЇ» налічує 3700 свиноматок, а загальне стадо досягає 38 тис.голів. Компанія постійно працює над збільшенням виробничих потужностей, зміцнюючи свої позиції на Півдні і поставляючи продукцію на ринки інших областей України.

ЗООТЕХНОЛОГІЯ  - потужне українське господарство галузі АПК

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» - велика компанія з повним циклом відтворення свиней, від репродуктора до відгодівлі, яка реалізує свою продукцію живою вагою і в напівтушах. З 2005 року господарство впроваджує передові технології, що застосовуються в країнах-лідерах по тваринництву, і продовжує удосконалювати власне виробництво. Так, в 2014 році у канадського підприємства Crystal Spring Hog Equipment були придбані годівниці для мокро-сухого годування, що в підсумку істотно підвищило ефективність відгодівлі свиней.

ЗООТЕХНОЛОГІЯ  - велика компанія з повним циклом відтворення свиней

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» підтримує тісні стратегічні партнерські відносини з європейськими компаніями (Wesstron, Breeders, Dahmira) і вітчизняними виробниками (ПО ТЕХНА, Фармер Атлантик), а також з провідними західними підприємствами, що володіють потужною науково-дослідницькою базою (Ceva Sante Animal, Boehringer Ingelheim, Zoetis, Intervet, Invesa, KRKA і інші). Наприклад, «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» одна з перших в Україні провела випробування інноваційної вакцини Improvac, що дозволяє відгодовувати некастрованих кнурів з більш високими показниками росту.

Висока якість продукції та ефективність виробництва

Висока якість продукції та ефективність виробництва «ЗООТЕХНОЛОГІЇ» забезпечується роботою її команди висококласних фахівців, в якій важливу роль відіграє канадський консультант-технолог Шерон Хелдман. А оптимальні технологічні показники досягаються завдяки використанню трьохпорідних м'ясних гібридів Ландрас-Йоркшир-Дюрок.

Стратегічною метою компанії є досягнення показника поголів'я в 10 тис. свиноматок. Для вирішення цього завдання реалізується програма з будівництва і модернізації виробництва, а також посилення вертикальної інтеграції - формування власної кормової бази та м'ясопереробних потужностей. Так, в рамках цієї програми, в грудні 2015 року була введена в експлуатацію сучасна лінія по забою тварин потужністю 1200 голів на місяць.

Особливу увагу в програмі компанії приділено інноваційним технологіям в утриманні тварин, годівлі, питанням безпеки харчових продуктів, а також енергоефективності та використанню відновлюваних джерел енергії. Були встановлені твердопаливні котли і проведено утеплення свинарників сучасними матеріалами, завдяки цьому витрати на опалення за сезон були знижені у 2,5 рази. На черзі - організація робіт по використанню для виробничих потреб сонячної енергії.

Компанія йде шляхом вертикальної інтеграції. Забійний цех, розташований в місті Скадовськ Херсонської області, було сертифіковано за стандартами Системи управління безпечністю харчових продукті HACCP, а в 2019 році було офіційно зареєстровано торгову марку “М'ясний №1”. “М'ясний №1” - це впізнаваний регіональний бренд, який став таким завдяки однойменній мережі м'ясних магазинів.

 

Відповідність міжнародним стандартам безпеки, створення торгової марки та дотримання принципів “from farm to fork” стали гарантією якості та безпечності продукції для споживача та причиною, чому мешканці Херсонщини обирають продукцію компанії для себе та своїх родин.