м. Херсон, вул. Тираспольська 31, оф. 409
+38 0552 41 72 16
+38 0552 41 76 07
Переваги
Застосування
позитивного
західного досвіду
Стійкі ринкові
позиції
Переваги компанії
успішне
впровадження
інновацій
ефективний
менеджмент
Переваги компанії
Про компанію
Про компанію

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» - потужне українське господарство галузі АПК, яке понад 10 років спеціалізується на високопродуктивному тваринництві.

Компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» накопичила успішний досвід і стала лідером південного регіону, зайнявши законне місце серед найбільших україньских виробників свинини. Сьогодні маточне поголів'я «ЗООТЕХНОЛОГІЇ» налічує 3700 свиноматок, а загальне стадо досягає 38 тис.голів. Компанія постійно працює над збільшенням виробничих потужностей, зміцнюючи свої позиції на Півдні і поставляючи продукцію на ринки інших областей України.

«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» - велика компанія з повним циклом відтворення свиней, від репродуктора до відгодівлі, яка реалізує свою продукцію живою вагою і в напівтушах. З 2005 року господарство впроваджує передові технології, що застосовуються в країнах-лідерах по тваринництву, і продовжує удосконалювати власне виробництво.

Новини компанії
02.12.2019
Вона свинарка. Правила життя Юлії Жельніо, директора ТОВ «Зоотехнологія»
Як раптово потрапити в свинарство, як спорт та квіти помагають працювати та чому краще агро - тільки агро.
16.11.2019
"Зоотехнологія" на семінарі ЄБРР з питань благополуччя тварин
7 листопада в Києві відбувся черговий Семінар ЄБРР з благополуччя тварин. ЄБРР сприяє поширенню стандартів добробуту тварин, включивши цей аспект в свою екологічну та соціальну політику.
Новини галузі
02.12.2019
Ринок живця: ціни змінили траєкторію
Друга половина листопада: вектор закупівельних цін на свинину змінив напрям свого руху. За результатами моніторингу цін живця свиней забійних кондицій, середній показник зрушив з місця у додатний бік та склав 44,4...
28.11.2019
На початку листопада поголів’я свиней «просіло» на 4%
За даними ДССУ чисельність свиней в Україні станом на початок листопада становила 6,15 млн гол.: на 4%( чи 260 тис. гол.) менше ніж на відповідну дату минулого року. Причини такої зміни кількості свинопоголів’я коментують...